Nr katalogowy: 7

Wiktor Ignacy GUTOWSKI (1894-1971)

Nr katalogowy: 7

4 Pułk piechoty Legionów na Litwie, 1919

teka 15 litografii, ok. 42,5 x 55,5 cm;
każda praca sygnowana i datowana na kamieniu