Nr katalogowy: 108

Malarz nieokreślony, polski, pocz. XX w.

Nr katalogowy: 108

Scena rodzajowa z czasów Księstwa Warszawskiego

akwarela, gwasz, papier;
39,5 x 30 cm (w świetle oprawy)