Nr katalogowy: 110

Jacek MALCZEWSKI (1854- 1929)

Nr katalogowy: 110

Przed dworem, 1895

akwarela, papier; 40 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d: J Malczewski/ 1895 Grudzień