Nr katalogowy: 119

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 119

Akt kobiecy w popiersiu,1951

olej, płótno; 24 x 16,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kisling / 1951