Nr katalogowy: 127

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 127

Ulica w miasteczku, 1935

olej, płótno; 51 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: j.hrynkowski. 935.