Nr katalogowy: 129

Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)

Nr katalogowy: 129

Pejzaż nadwodny

olej, tektura; 30,5 x 20 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: J. Bohuszewicz.