Nr katalogowy: 137

Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (ok.1840-1905)

Nr katalogowy: 137

Przed chatą, 1898

olej, płótno; 48,5 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W.Bończa / 1898 r.