Nr katalogowy: 301

Miroslav N DL (ur. 1924)

Nr katalogowy: 301

Zestaw karykatur pisarzy i artystów - 52 sztuk, lata 60. - 70. XX w.

technika mieszana (tusz, akwarela, collage), papier