Nr katalogowy: 611

Nr katalogowy: 611

Talerz dekoracyjny z tłoczoną i złoconą dekoracją kwiatowo - ornamentalną

porcelana, tzw. Pressdekor, złocenia błyszczące
i matowe, farby naszkliwne;
Miśnia, poł. XX w.