Nr katalogowy: 611
Talerz dekoracyjny z tłoczoną i złoconą dekoracją kwiatowo - ornamentalną
porcelana, tzw. Pressdekor, złocenia błyszczące
i matowe, farby naszkliwne;
Miśnia, poł. XX w.
i matowe, farby naszkliwne;
Miśnia, poł. XX w.