Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Żyrandol 30-świecowy, zelektryfikowany

mosiądz złocony; wys. 94 cm,
rozpiętość ramion 93 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.