Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Sekretera w stylu mebli rokokowych

konstrukcja - sosna, sklejka, dębina;
fornir - mahoń; intarsje - brzoza;
103 x 110,5 x 64,5 cm; Europa Zachodnia, poł. XX w.