Nr katalogowy: 910

Nr katalogowy: 910

Sekretera klasycystyczna

sosna; fornir - orzech, intarsje - orzech, czeczota
orzechowa, róża; żyłki - dębina; okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, Polska (?), koniec XVIII w.