Nr katalogowy: 236

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 236

Modelka (Kobieta na tle morza), ok. 1920

olej, tektura, 78 x 64,5 cm; sygn. l. d.: J. Malczewski