DUCHOISELLE (XIX w.)

407
Jeanne Hachette brąz, podstawa z białego marmuru, wys. 37 cm; sygn. na podstawie: Duchoiselle
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Eduard DROUOT (1859-1945)

408
Joeuse de Piplaux (Grająca na piszczałka brąz patynowany na czarno, wys. 83 cm; sygn. na podstawie: Drouot
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)

409
Mały rybak brąz patynowany, wys. 46 cm. Na skale sygn.: J. Gabowicz
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Alfred Jean FORETAY (1861-1944)

410
Popiersie Josepha Conrada brąz patynowany na czarno ; wys. 59 cm; sygn.: A. FORETRY Paris France 1891
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Abraham EISENBERG (1879-1956)

411
Matka z dziećmi, 1911 brąz patynowany na czarno, wys. 16 cm., średnica podstawy 26 cm; na podstawie sygn.: A. Eisenberg 1911
Cena wywoławcza. 10 000 zł

412
Cena wywoławcza. 4 500 zł

413
Dama na koniu stop metali (figurka kobieca złocona, koń czerniony), podstawa z szarego żyłkowanego marmuru, przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk KOSSOWSKI (1855-1921)

414
Kobieta z koszem ryb stop metali, kość słoniowa, podstawa z wielobarwnego marmuru; sygn. na podstawie: Kossowski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

501
Karafka i 6 kieliszków w stylu art deco Czechy:, ok. 1925
Cena wywoławcza. 1 900 zł

502
Wazon Francja, firma Sévres, ok. 1960
Cena wywoławcza. 1 200 zł

503
Naczynie ozdobne Francja, firma Legras, ok. 1915
Cena wywoławcza. 1 200 zł

504
Przycisk do papieru z dekoracją millefiori; Francja, l. 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

505
Wazon dekoracyjny art deco Czechy, Karlove Vary, firma Moser & Soehne, ok. 1930
Cena wywoławcza. 6 300 zł

506
Wazon z bazyliszkiem Czechy, Usti nad Łabą, warsztat Jana Marescha?, 2 poł.- kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

507
Fragment płyty ceramicznej (okładziny) z postacią Bliski Wschód, Persja?, XVII-XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

508
Akt siedzącej Śląsk ?, nieustalona pracownia-wytwórnia ceramiczna (Giesche?), 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

509
Popiersie kobiety - Le vin nouveau Austria, Wiedeń, wytwórnia Fryderyka Goldscheidera, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

510
Serwis do herbaty z czerwono-czarną dekoracją kwiatową - model „Belweder”; Polska, Ćmielów, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

511
Para wazonów dekoracyjnych z pokrywami, z motywem żaglowców; Holandia, Delft, warsztat De Porseleyne Bijl, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

512
Para figur: pasterz grający na kobzie i pasterka grająca na flecie; Miśnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

513
Alegoria Jesieni (?) Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), XIX/XX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

514
Zespół naczyń do kawy model Płaski, z dekoracją kwiatową; Polska, Ćmielów, model Bogdana Wendorfa z ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 000 zł

515
Zespół naczyń toaletowych Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy und Boch, zakład w Mettlach, okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

516
Wazka z puttami i dekoracją kwiatową; Miśnia, ok. 1770
Cena wywoławcza. 4 300 zł

517
Patera z parą ogrodników Niemcy, Turyngia, Volkstedt ? ok. poł. XIX w., w typie wyrobów miśnieńskich.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

518
Waza dekoracyjna z miniaturą dworską w typie Watteau i miniaturą pejzażową Paryż Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

519
Zespół dwóch wazonów dekoracyjnych, z miniaturami dworskimi w typie Watteau i miniaturami pejzażowymi; Paryż Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

601
Waza do ponczu secesyjna szkło kryształowe, plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 300 zł

602
Para świeczników neobarokowych plater; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

603
Koszyk ażurowy plater; Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

604
Komplet do kawy plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

605
Patera art deco plater, szkło kryształowe; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), l ata 20-30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

606
Podstawka na zapałki srebro próby 84; waga 104 g. Moskwa; fabryka sreber Niemirowa - Kołodkina (zał. 1872- czynna do 1916); 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

607
Para solniczek z łyżeczkami w etui srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy; Paryż, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

608
Łopatka do ciasta srebro; dł. 27,7 cm; waga 59 g. Berlin, 1821-41
Cena wywoławcza. 1 000 zł

609
Taca dwuuszna srebro; waga ok. 2500 g. Wrocław, złotnik Leberecht Fournier (czynny 1821-49), lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

610
Kandelabr 5-świecowy srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy; Paryż, Claude Dautre Roussel, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

611
Cukiernica srebro; waga 381 g. Austro-Węgry, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

612
Dzbanek do kawy srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy; waga 1166 g. Paryż, firma Cardeilhac (Ernest Cardeilhac), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

613
Puzderko srebro (francuska cecha importowa); waga 500 g. Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

614
Misa Brema, firma Koch & Bergfeld (zał. 1859), 1 tercja XX w., firma sprzedająca - Berlin, Gebr. Friedländer
Cena wywoławcza. 5 000 zł

615
Kandelabr 4-świecowy srebro próby 3 z głową Diany; waga 956 g. Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

616
Karafka do wina Berlin, Gustaw Memmert (czynny 1890-1930), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

617
Pas srebrny kostiumowy tzw. kaukaski srebro próby 3, niello; dł. pasa 90 cm; waga 173 g. Lwów, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

618
Komplet sztućców obiadowych na 6 osób z łyżką wazową; Warszawa, złotnik Karol Malcz, 2 ćw. XIX w.; ostrza noży - firma Gerlach
Cena wywoławcza. 3 500 zł

619
Kufel z nakrywką Londyn, złotnik Francis Spilsbury I (notowany w latach 1729-39), 1739
Cena wywoławcza. 12 000 zł

620
Kufel neobarokowy Niemcy, Hanau, Neresheimer & Söhne, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 200 zł

621
Cukiernica srebro próby 3; waga 397 g. Warszawa, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł