Nr katalogowy: 128

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 128

Ogród w słońcu, 1909

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rubczak Jan/ 909