Nr katalogowy: 133

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 133

Róże w wazonie, 1938

olej, płótno, 55,5 x 38 cm;
sygn. p. g.: Vl. de Terlikowski/ 1938