Nr katalogowy: 137

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 137

Tatry - Widok z Doliny Białej Wody, 1918

olej, płótno; 76 x 92,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski
/ Tatry Maj 1918