Nr katalogowy: 146

Władysław OSTROWSKI (1878-1942)

Nr katalogowy: 146

Dziewczyna, 1903

olej, płótno; 79 x 52,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Ostrowski 1903