Nr katalogowy: 159

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 159

Szarża - epizod z wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z. Rozwadowski