Nr katalogowy: 161

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 161

Pod wodzą hetmana Stefana Czarnieckiego, lata 40. XX w.

olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1940 (?)