Nr katalogowy: 168

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 168

Dżokej na koniu

olej na podrysowaniu ołówkiem, płyta; 30,5 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak