Nr katalogowy: 172

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 172

Portret kobiety w białej sukni

akwarela, papier, 22 x 15 cm
Miniatura wyjątkowej urody,
odznacza się wysokim kunsztem malarskim.