Nr katalogowy: 175

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 175

Pejzaż z rzeką, 1910

olej, płótno; 100 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie/ 1910