Nr katalogowy: 428

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 428

Pewnego popołudnia stwierdziłem, że Urszulka zamknęła się w sobie, 1990

olej, płótno;
116 x 89 cm