Nr katalogowy: 1

Marcin Maciejowski (ur.1974)

Nr katalogowy: 1

U jej boku pojawia się teraz zupełnie nowy facet, 2000

olej, płótno; 124 x 128,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Maciejowski. M./ 00
Estymacja 80 000 zł – 100 000 zł