Nr katalogowy: 103

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 103

W drodze na łowy

akwarela, papier; 29,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Masłowski
Cena oferowana 1 200 zł