Nr katalogowy: 106

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 106

Jazda saniami, ok. 1965

akwarela, papier; 47 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d: Jerzy Potrzebowski