Nr katalogowy: 112

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 112

Odpoczynek, ok. 1850

ołówek, akwarela, papier; 19 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: Juliusz Kossak