Nr katalogowy: 120

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 120

Scena góralska

olej, płótno dublowane, 41,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena oferowana 11 000 zł