Nr katalogowy: 122

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 122

Pisarz i jego natchnienie, 1928

olej, płótno; 42 x 54 cm;
sygn. i dat. u dołu:
1928/ Wlastimil Hofman (do góry nogami);
Cena oferowana 22 000 zł