Nr katalogowy: 124

Zygmunt RADNICKI (1894-1969)

Nr katalogowy: 124

Widok na Nowe Miasto w Warszawie

olej, płótno naklejone na tekturę; 20,5 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki