Nr katalogowy: 4

Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE (1745-1830)

Nr katalogowy: 4

Zestaw 31 prac z przedstawieniami typów postaci we wspólnej oprawie

akwaforta, papier; różne wymiary;
oprawa: 61 x 95 cm;