Nr katalogowy: 7

Maksymilian FAJANS (1825-1890)

Nr katalogowy: 7

Zestaw 23 plansz z "Wzorów sztuki średniowiecznej w dawnej Polsce. Serya Trzecia", 1860

litografia barwna, papier; ok. 27,5 x 21 cm;
prace sygn. na kamieniu i opisane