Nr katalogowy: 12

Alfons MUCHA (1860-1939) - według

Nr katalogowy: 12

Plakat: Sarah Bernhardt - Theatre de la Renaissance

litografia barwna, papier; 175 x 64 cm;
(drobne ubytki papieru przy krawędziach,
załamania papieru)