Nr katalogowy: 103

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 103

Widok na Sukiennice w Krakowie

akwarela, papier; 16 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ