Nr katalogowy: 107

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 107

Martwa natura z kwiatami w wazonie, 1960

akwarela, papier; 57,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Maja Berezowska 60 r.