Nr katalogowy: 109

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 109

Góralka na koniu, 1889

akwarela na podrysowaniu ołówkiem; 33 x 24,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Kossak / 1889