Nr katalogowy: 113

Leon CHWISTEK (1884-1944)

Nr katalogowy: 113

Szermierka, 1925

akwarela, papier, 30 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Leon Chwistek / 1925.