Nr katalogowy: 119

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 119

Żółte róże w wazonie

olej, tektura; 33 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej strony: a. Karpiński