Nr katalogowy: 128

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 128

Wesele krakowskie

olej, tektura, 33,5 x 48,5 (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1947