Nr katalogowy: 131

Alfred Józef SIPIŃSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 131

Wejście do Botanicznego Ogrodu

olej, tektura, 89 x 67 cm;
sygn. p.d.: Alf. J. Sipiński 1925