Nr katalogowy: 136

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 136

Para obrazów, 1940

"Życie" olej, płótno dublowane, 99,5 x 70 cm;
"Śmierć" olej, płótno dublowane, 96 x 68 cm;