Nr katalogowy: 139

Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)

Nr katalogowy: 139

Piosenka, 1977

olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
PIOSENKA LUDOMIR ŚLENDZIŃSKI 1977