Nr katalogowy: 144

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 144

Portret dziewczyny, 1937

olej, płótno, 66 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. Dzieliński. 937