Nr katalogowy: 154

Amelia DOBROWOLNY XIX/XX w. - przypisywany

Nr katalogowy: 154

Scena mitologiczna

olej, płótno; 113 x 225 cm;
Na odwrocie stempel składu materiałów malarskich z Brukseli