Nr katalogowy: 414

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 414

Dźwignia, 1985

olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85