Nr katalogowy: 6

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 6

Zakryta czarnym płaszczem, 1905-1907

akwaforta, akwatinta, papier żeberkowy;
14,3 x 9,2 cm (wymiar kompozycji)
sygn. p. d.: Józ Mehoffer (ołówkiem)