Nr katalogowy: 103

Tadeusz SKOWROŃSKI (1917-1944)

Nr katalogowy: 103

Pejzaż zimowy

akwarela, papier, 32,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Skowroński