Nr katalogowy: 123

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 123

Dzieci z koszem jabłek na tle letniego pejzażu, 1931

olej, płótno; 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1931