Nr katalogowy: 130

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

Nr katalogowy: 130

Akt kobiety z rudymi włosami

olej, płótno dublowane, 72 x 59 cm;
lit. W. Jaworska, Władysław Ślewiński, Kraków 2004,